O mnie

| Flor Dent

Ukończyłam Wydział Lekarsko-Dentystyczny Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W 2009 roku zaczęłam pracę. Od tego czasy czynnie pracując jako dentysta w Szczecinie rozwijając i poszerzając swoją wiedzę z zakresu protetykistomatologii endodontycznejzachowawczejdziecięcej i estetycznej. Moje prace protetyczne są popularne wśród szczecinian. Dobrze komunikuję się z dziećmi, starając się, aby wizyty ich i ich rodziców były jak najbardziej komfortowe.

W gabinecie stomatologicznym przy ul. Malczewskiego w Szczecinie, mam najnowsze rozwiązania zakupione w 2020 r. To fotel stomatologiczny Stern Weber, RTG stomatologiczne Sirona ze zdjęciami w wysokiej rozdzielczości, najlepszy endometr i nowoczesne narzędzia. Gabinet stomatologiczny wyposażony jest w wysoce wydajny, regulowany system wentylacji, a klimatyzacja włączana jest w razie potrzeby. Diagnoza i leczenie w mojej praktyce  stomatologicznej jest szybkie i wygodne. Stosuję najwyższe standardy czystości w gabinecie stomatologicznym w Szczecinie.

Wykonuję najnowocześniejsze prace z zakresu uzupełnień protetycznych. W swojej pracy skupiam się głównie na holistycznym leczeniu pacjentów. Nie wykonuję prac, które przynoszą krótkoterminowe rezultaty. Najlepsza protetyka to taka która zapewnia pacjentom zdrowy i piękny uśmiech na dłuższą metę, o ile wykonywane są okazjonalne czyszczenia i kontrole. Często pacjenci przychodzą do mnie z taką desperacją, że nie wierzą w sukces. W tak trudnych przypadkach praca usprawniająca jest zawsze dobrze przemyślana, więc kończy się sukcesem i przynajmniej satysfakcją pacjenta. Zwykle jest to duża pozytywna niespodzianka. 

Przewiń do góry